Tammeka tegi Flora jaoks elu lihtsaks (galerii!) (3)

Tallinna FC Flora sai Taliturniiril 3:0 võidu Tartu Tammeka üle. Tartlased tegid seejuures ise pealinlaste elu lihtsaks.

Vaata Oliver Tsupsmani galeriid siit või uudise alt!

Tartlaste jaoks võttis päev ootamatud pöörded juba hommikul, kui nad Tallinnasse tooma pidanud buss katki läks. Hädaolukorras otsustati rongi kasuks, mis meeskonna ilusti pealinna sõidutas. Lilleküla jalgpallihallis tagasilöögid jätkusid. Esmalt lõi kaitsja Daaniel Maanas 29. minutil Flora karistuslöögist palli peaga oma väravasse, aidates rohevalged 1:0 juhtima.

34. minutil tegi Frank Liivak, kes mängu alguses penalti realiseerimata jättis, seisuks 2:0. 40. minutil lõpetas Daaniel Maanas oma päeva õige mustalt, kui ta punase kaardi tõttu väljakult lahkuma pidi ja tartlased vähemusse jättis. See Tammeka elu mõistagi kergemaks ei teinud ning kõvast võitlusest hoolimata vormistas Erik Sorga 83. minutil Flora 3:0 võidunumbrid.

Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 0:3 (0:2)