Tammekale laenatud Mätas karistas enda omanikklubi võiduväravaga (0)

Nõmme Unitedist esialgu pooleks aastaks Tartu Tammekasse laenule läinud Kevin Mätas lõi tänases treeningmängus oma emaklubi vastu võiduvärava.

Mätas lükkas 88. minutil Taijo Teniste madala tsenderduse mõnelt meetrilt võrku ning Tammeka alistas Unitedi 1:0. Tartlased said üle hulga aja võidurõõmu maitsta, kuna olid Taliturniiril kõik viis kohtumist kaotanud.

"Kohanemisega [Tammekas] mingeid probleeme pole olnud, sellega läks edukalt, kõik sujub. Eesmärk on ennast Premium liigas tõestada," kommenteeris Mätas lõpuvile järel Nõmme Unitedi Youtube'i kanalile. "Ei saa öelda, et meil praegu Esiliiga satsiga lihtne oli. 80-85 minutit püsis 0:0, penalti jätsime löömata, Nõmmel oli ka võimalusi. Ütleksin, et oli võrdne mäng."

"Vabandused värava eest ja loodame, et järgmisel aastal Premium liigas näeme," lisas Mätas Nõmme Unitedi fännide poole pöördudes.

Tammeka penalti jättis teise poolaja alguses realiseerimata Tristan Koskor, kelle pehme löögi Georg Mattias Lagus püüdis.