VAATA JÄRELE: Kuressaare ja Tammeka võitluslikus lahingus läksid punktid jagamisele (0)

Premium liiga laupäev jätkus Saaremaal, kui Kuressaare võõrustas kodusel linnastaadionil Tartu Tammekat. Võitluslik matš lõppes 2:2 viigiga.

Kuressaare asus 10. minutil Mattias Männilaane väravast juhtima, kuid Tammekal ei kulunud kaua aega viigistamiseks. 14. minutil sai Dominic Laaneots karistusala joone taga palli ning lajatas selle väga kenasti kodumeeskonna väravasse. Edasine võitluslik poolaeg rohkem tabamusi ei toonud.

Teisest kolmveerandtunnist oli kulunud 39 minutit, kui Kuressaare mängis teenitud karistuslöögi lühidalt lahti ning kasti taga valveta olnud Michael Schjönning-Larsen virutas kauglöögi Richard Alandi selja taha. Tammeka sai väärtusliku viigivärava kätte kohtumise lõpuhetkedel, kui Reio Laabus nahkkera saanuna selle kindlalt Kuressaare võrku lõi ning 2:2 seisu tabloole tõi.

Teenitud viigipunkti abil tõusis Tammeka tagasi seitsmendale kohale, omades 28 silma. Kuressaare on 44 punktiga kindlalt viiendal kohal. Mäng on järelvaadatav Soccernet.ee kanalil.