Tartlased võitsid saaliliigas pronksmedalid (3)

Betsafe saaliliiga kolmanda koha mängus oli Tartu Ravens Futsal EMÜ SK 7:3 parem Tallinna SK Augur Enematist ja sai kaela pronksmedalid.

Tartlased asusid kiirelt kahe väravaga juhtima, kui esimese kuue minuti sees olid täpsed Heigo Kosemets ja Rene Puhke. Poolajapausile mindi juba 3:0 eduseisus ja teine poolaeg oli ainult vormistamine. Lõpuks võeti kindel 7:3 võit ning Puhke lõi kübaratriki.

Ravens sai sellega revanši põhihooajal tulemustega 3:4 ja 6:10 kaotatud kohtumiste eest. Möödunud aastal lõpetas Augur hooaja samuti neljanda kohaga, Ravensi teekond lõppes aga toona veerandfinaalis.

Finaalseeriaga, kus on vastamisi  Tallinna FC Cosmos ja Viimsi FC Smsraha, tehakse algust laupäeval Viimsi Kooli Spordikompleksis algusega kell 19.15. Finaalseeria peetakse kolme võiduni.