Teise poolaja alguseks viis vahetust teinud Kalevi naiskond pööras kaotusseisu napiks võiduks (0)

Tallinna Kalev kaotas koduväljakul naiste Meistriliigas viimasel kohal paiknevale Põlva Lootosele avapoolaja, kuid võitis mängu 2:1.

Neli päeva tagasi karikafinaalis Tallinna Florale 1:7 alla jäänud Kalevi naiskond jättis täna alguses mitmed tavapärased põhimängijad varupingile, aga tegi juba 46. minutiks ära kõik viis vahetust.

Ave-Lii Laasi avapoolaja tabamusele vastasid teisel kolmveerandtunnil Vanessa Grutop ja Emma Treiberg. Oma liigahooaja kümnenda väravaga tõusis Treiberg uuesti väravaküttide edetabeli ainuliidriks.

Kalev jätkab kolmandal positsioonil. Lootos on kuue vooru järel ainsana võiduta, aga pühapäeval kell 12.00 algavas Soccernet.ee telemängus Lõuna-Eesti rivaali Tartu Tammeka vastu on Põlva naistel võimalus kahe koha võrra kõrgemale tõusta.