Menüü
TV
Veebisait

Teise poolaja võitmisest saalikoondisel kasu polnud (0)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee (arhiiv)

Eesti saalijalgpallikoondis kaotas Lätis peetaval EM-valikturniiril ka teise mängu, mis tähendab kolmeliikmelises alagrupis viimast kohta.

Eile 1:6 Lätile kaotanud Eesti jäi täna alla Taanile 2:4. Saatuslikuks sai esimene poolaeg, mil taanlased lõid kolm vastuseta väravat.

Teise poolaja Eesti võitis. Ühe tabamuse sai kirja Maksim Babjak ja ühe palli ajasid taanlased ise oma võrku.

Valikturniiri esimene etapp lõpeb homme õhtul. Siis saab selgeks, kas Eesti mahub üheksa alagrupi kokkuvõttes viie parima kolmanda koha meeskonna hulka ja pääseb edasi või mitte (kolmandate kohtade võrdluses ei lähe arvesse neljaliikmeliste alagruppide kolmanda ja neljanda omavahelised mängud).

Protokoll:

31. jaanuaril kell 19.00 Lätis Jelgavas

Taani - Eesti  4:2 (3:0)
9., 16. Brian Mengel, 13. Mads Falck, 33. Jeppe Laursen - 24. Maksim Babjak, 40. ov. Christoffer Haagh

Hoiatus: 7. Rene Puhke

Taani: Christoffer Haagh, Zakaria El-Ouaz, Mads Falck, Louis Veis, Ibrahim Badran, Nis Andersen, Jeppe Laursen, Rasmus Lucht, Mohammed Youssef, Morten Larsen, Kevin Jörgensen, Brian Mengel, Adam Fogt, Emil Scott Rasmussen.

Eesti: Mark Boskin, Sergei Kostin, Artur Bõstrov, Igor Ivanov, Edwin Stüf, Madis Rajando, Raul Rebane, Ervin Stüf, Kristjan Paapsi, Egert Peljo, Temari Nuuma, Rene Puhke, Maksim Babjak.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
LÄBI AEGADE PARIM?
TOP 20 | #15: Garrincha - kõverate jalgadega artist, kes kohe üldse ei hoolinud
KOROONAVIIRUSE MÕJUST RAHAKOTILE
Koroonaviiruse karm hoop Eesti tippklubidele: enam kui miljon kaotatud eurot
Jurist Paju: parem mängida stabiilselt Eesti kõrgliigas, kui Saksamaale ära kaduda
MAAILMA PARIMA OTSINGUL
EKSKLUSIIV
Fotoreportaaž: rõõmuhetk jalgpallurite nukras kevades ehk kuidas Premium liiga mängijad üksinda trenni vihuvad
ÄRA MAGA MAHA
SOCCERNET TV
RISTNURK
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Paide Linnameeskond
1
1
0
0
8:1
3
2.
Tallinna FC Flora
1
1
0
0
3:1
3
3.
Tartu JK Tammeka
1
1
0
0
2:1
3
4.
Nõmme Kalju FC
1
1
0
0
1:0
3
5.
Tallinna FCI Levadia
1
1
0
0
1:0
3
6.
Viljandi JK Tulevik
1
0
0
1
1:2
0
7.
JK Narva Trans
1
0
0
1
0:1
0
8.
FC Kuressaare
1
0
0
1
0:1
0
9.
Tallinna JK Legion
1
0
0
1
1:3
0
10.
JK Tallinna Kalev
1
0
0
1
1:8
0
VIIMASED PILDIGALERIID