Teiseks poolajaks väljakule toodud ründaja vedas U16 noorukid võidule (+ galerii!) (0)

Eesti U16 noormehed tulid Lõuna-Soome vastu kaotusseisust välja ning võtsid kaheväravalise võidu. Kaks tabamust sai kirja Kaur Kippar.

Eesti külla sõitnud Lõuna-Soome pallurid jõudsid esimesena sihile, kui 35. minutil kõmmutas palli võrku Antti Pastinen. Juba neli minutit hiljem oli eestlastel vastus olemas: Matthias Limberg leidis karistusalast üles Aleksandr Lohmatovi, kelle värav taastas viigiseisu.

Poolajapausil tegi Lõuna-Soome ära oma kõik vahetused, Eesti võttis pisut tagasihoidlikumalt. Kodused võtsid juhtohjad 64. minutil, kui palli toimetas võrku Kaur Kippar. Paarkümmed minutit hiljem skooris ründaja taas. Niisiis said eestlased kirja 3:1 võidu.

U16 koondist on järgmisena ees ootamas sõprusturniir Soomes, kus võetakse mõõtu Põhja-Iirimaa ja Soome eakaaslastega. Septembrikuu keskel võõrustatakse kahel korral ka Saksimaad.