Tekko: tõenäoliselt, jah, ei ole neljas koht enam reaalne (0)

Foto: Liisi Troska

Tartu Tammeka kapten Tauno Tekko tunnistas vahetult pärast valusat 1:2 kaotust Narva Transile, et ilmselt tähendab see tartlaste jaoks neljanda koha jahtimisel finišit.

"Tõenäoliselt küll jah [on neljas koht läinud]," märkis Tekko Postimehe ülekandele. "Väga suur ime peaks juhtuma, kui neljandaks saame. See pole reaalne. Lähme edasi igat mängu võitma, aga oli selge, et peame täna võitma. Kahjuks tulemus, nagu nägite, 1:2."

"Pigem olid võrdsed võistkonnad, võrdne mäng ja meie pidime rohkem ründama. Võtsime riske ja lõpus tuli värav. Võibolla oleks tulnud 1:1, kui poleks riskinud, aga meil oli vaja võita," kordas Tekko veel ja arvas, et peatreenerilt ootab nii peapesu kui kiitus. "Koppel ütleb nii ühte kui teist. Võitlesime küll, ma arvan. Ta kiidab, kui jalga kuskil sirgeks ei lase ja lõpuni pingutame, aga tahtsime võidelda neljanda koha eest ja tulemus on ikkagi suur pettumus."

Narva Transi väravavaht Artur Kotenko kiitis, et mäng oli põnev ja võit oluline. Samas ei olnud ta kindel, kas üks punkt oleks Transi rahuldanud. "Raske öelda - üks punkt on vähemalt midagi, aga tahtsime ikka kolme ja andsime endast parima. Tegime kõik õigesti, magus võit tuli."

Uue peatreeneriga ei ole Trans veel kaotanud ja Kotenko sõnul julgetakse taas vaikselt piiluda ka ülespoole. "Naudime, emotsioonid on väga head ja sisekliima suurepärane. Loodan, et sama tujuga läheme edasi. Võitleme kolmanda koha eest, kui selline võimalus tuleb. Vaatame kõrgemale, üritame ikka kolmandat püüda, aga kas tuleb või mitte, on teine asi."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Põhja-Iirimaa peatreener Michael O'Neill: kui me Eestit ei võida, oleme plindris
Retrolugu | 5 kaadritagust meenutust Eesti imelisest võidust Belfastis
KOONDISE TULEPROOV
MUSTA MÕTISKLUSED
Jalgpallikommentaarist ühiskondlike väärtuste taustal
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID