Teniste alistas Vihmanni ja pani võiduta seeriale punkti (2)

Taijo Teniste tegi kaasa kogu kohtumise, kui Bergeni Brann alistas koduväljakul 2:1 Madis Vihmanni koduklubi Stabaeki.

Norra kõrgliiga eelmises voorus põhikoosseisu pääsenud, värava löönud ja penalti teeninud Vihmann alustas täna ikkagi pingilt, sekkudes 84. minutil. Tema tuleku ajaks oli lõppskoor juba tablool.

Brann lõpetas koduvõiduga viiemänguliseks veninud võiduta seeria, mis sisaldas kahte liigamängu, kahte euromängu ja ühte karikamängu. Võit tõstis Norra mulluse pronksiklubi tabelis momendil 26 punktiga neljandaks, aga ülejäänud selle vooru mängud on veel pidamata.

Stabaek jätkab 15 punktiga 13. positsioonil ehk vahetult väljalangemistsoonist kõrgemal.