TV

Teniste koduklubi hooaja ettevalmistus jätkus positiivse tulemusega (0)

Norra kõrgliigas, Bergeni Brannis palliva Taijo Teniste (32) koduklubi hooaja ettevalmistus jätkus positiivsel noodil, kui tänaselt treeningmängult võeti kaasa võit.

Mullu kõrgliigas üheksanda kohaga piirdunud Bergeni Brann kohtus treeningmängus Norra tugevuselt kolmandast liigast teise liigasse tõusnud Aasanega. 44. minutil viis Ghana ründaja Gilbert Koomson Branni juhtima.

Teisel poolajal, 69. minutil sahistas võrku Elevandiluurannikult päris ründemees Daouda Bamba ning 2:0 skooriga kohtumine ka lõppes. Eesti koondise äärekaitsja kohtumist kaasa ei teinud.

Norra valitsus andis juba 7. mail teada, et kõrgliigal lubatakse jätkuda 16. juunil. Branni hooaja avamäng on 17. juunil, kui võõrsil kohtutakse Haugesundiga.