Thiago sai lõpuks punni pealt ja Liverpooli ei saa veel lõplikult maha matta (0)

Thiago oma esimest väravat tähistamas. Foto: Scanpix / Paul Ellis / POOL / AFP

Inglismaa kõrgliigas teenis ülimalt olulised võidupunktid Liverpool, kes tänu Southamptoni alistamisele jätkuvalt esinelikust unistada saab.

Kuivõrd Leicester City kaotas eile kodus 2:4 Newcastle Unitedile, siis on justkui teoorias võimalik, et Liverpool suudab end ikkagi nelja parema sekka pressida. Selleks on aga vaja viimastes voorudes ilmtingimata võidud võtta.

Värav saadi Southamptoni vastu kätte üsna kiirelt, kui Mohamed Salah tsenderdas ja Sadio Mane peaga 31. minutil ära koksas. See oli alles hooaja esimene seesugune värav, kus kaks Liverpooli suurt Aafrika tähte omavahel värava kombineerisid.

Teine tabamus lasi aga end üsna kaua oodata ja kuivõrd Liverpool on viimasel ajal lasknud vastastel hilise väravaga viigipunkt noppida, siis said fännid kõvasti küüsi närida. Lõpuks see siiski tuli, kui 90. minutil Thiago Alcantara oma Liverpooli-karjääri esimese värava kirja sai.

Liverpool kaotab Leicesterile nüüd kuue punktiga, aga neil on üks mäng vähem peetud ja Leicesteri graafik hooaja lõpusirgel pole sugugi lihtne. Liverpoolil ootavad ees mängud Manchester Unitedi, West Bromwich Albioni, Burnley ja Crystal Palace'iga. Leicester kohtub Manchester Unitedi, Chelsea ja Tottenham Hotspuriga. Kaarte segavad lisaks ka Chelsea, Tottenham ja West Ham United,

Liverpool - Southampton 2:0 (1:0)