Tiitlikaitsja madistab karikavõistluste poolfinaalis Sakuga (0)

Tallinna Flora ja Saku Sporting mängivad karikavõistluste poolfinaalis omavahel. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Naiste karikavõistlustel on konkurentsi jäänud neli naiskonda ning täna, 21. aprillil loositi Eesti Jalgpalli Liidu ruumides poolfinaalide vastasseisud.

Poolfinaalis lähevad vastamisi eile, 20. aprillil peetud veerandfinaalides kindlad võidud teeninud Tallinna FC Flora ja Saku Sporting. Möödunud hooajal nii meistritiitli kui karikavõidu teeninud Flora ja Sporting pakkusid mullu teineteisele suurt konkurentsi, kui võitja selgitati alles viimases voorus. Tänavu on naiskonnad juba ühel korral kohtunud, kui 3:0 võidu järel tõstis Superkarika pea kohale Tallinna naiskond. Veerandfinaalis alistas Flora 5:0 värskelt kõrgliigasse tõusnud JK Tabasalu ning Sporting teenis suureskoorilise võidu Esiliiga naiskonna Jõhvi Phoenix ja JK Narva Transi ühendnaiskonna vastu, kellest oldi üle 9:0.

Teises poolfinaalis lähevad vastamisi ka mullu karikavõistluste poolfinaalideni jõudnud JK Tallinna Kalev ja Põlva FC Lootos. Meistriliigas tänavu naiskonnad veel vastamisi läinud ei ole, möödunud hooajal kohtuti kolmel korral. Esimesest kahest võttis Kalev kindlad 3:1 ja 5:0 võidud, septembrikuus võidutses põnevas kohtumises 3:2 aga Lootos. Kui Kalev sai eilses veerandfinaalis teise poolaja tabamustest Vapruse vastu kirja kindla 5:0 võidu, siis Lootos vajas kohtumises Tammekaga edasipääsu kindlustamiseks lisaaega, kus Kristin Kukli tabamus tõi tabloole 2:1 eduseisu.

Karikavõistluste poolfinaale võõrustavad Tallinna FC Flora ja JK Tallinna Kalev, kohtumiste täpsemad toimumisajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.