Tiitlipohmell? Värske karikavõitja ei saa koduliigas kuidagi jalgu alla (0)

Valencia kaitsja Mouctar Diakhaby ja Sociedadi ründaja Alexander Isak. Foto: Scanpix / Kai Foersterling / EPA

Kaheksa päeva tagasi Hispaania karikavõitjaks kroonitud Real Sociedad pole seejärel koduliigas võidumaitset tundnud, sest neljapäeval viigistati Athletic Bilbaoga ja pühapäeval Valenciaga.

Seejuures mängis Sociedad esimesel poolajal saavutatud kaheväravalise eduseisu maha. Carlos Soler ei realiseerinud 29. minutil Valencia kasuks penaltit, misjärel skoorisid Sociedadi eest Ander Guevara ja Alexander Isak, kes lõi oma 13. liigavärava tänavusel hooajal.

Valencia sai 60. minutil teise penalti, mida ei jätnud kasutamata Daniel Wass, ning Gabriel Paulista lõi 73. minuti viigivärava. Lisaks jäi Valencia kümnekesi, sest Maximiliano Gomez sai 80. minutil teise kollase kaardi, aga Sociedad ei suutnud arvulist ülekaalu ära kasutada.

Viimase nelja mänguga ainult ühe punkti kogunud Sociedad püsib Hispaania kõrgliigas viiendal kohal, aga mängu vähem pidanud Real Betis jääb punkti kaugusele. Seitsmendal kohal asuv Villarreal jäi kodus 1:2 alla Osasunale ja kaotab Sociedadile samuti ainult ühe punktiga.

Valencia - Real Sociedad 2:2 (0:2)
60. pen. Daniel Wass, 73. Gabriel Paulista - 33. Ander Guevara, 45. Alexander Isak

Realiseerimata penalti: 29. Carlos Soler (Valencia)
Eemaldamine: 80. Maximiliano Gomez (Valencia)

Villarreal - Osasuna 1:2 (0:0)