Tipphetked ja galeriid: Felicio säras kübaraga, florakad lõid iluväravaid ja vähemuses Kure võitis Transi (0)

Tallinna Levadia võttis sel hooajal juba kolmanda 6:0 võidu. Foto: Katariina Peetson / Jalgpall.ee

Premium liiga 16. vooru kolmapäevastes mängudes sai näha palju väravaid. Tallinna Levadia alistas võõrsil 6:0 Nõmme Unitedi, Tallinna Flora oli kodus 3:1 parem Tartu Tammekast ja Narvas käinud Kuressaare naasis Transi sklabiga, aga kaotas punase saanud kapteni.

Liiga liider Levadia tegi Unitedile säru. Männiku staadionil saabus esimene värav seitsmendal minutil, mil täpne oli Mihkel Ainsalu. Vaheaja eel oli kaks korda täpne ka Felipe Felicio. Teisel poolajal skooris esimesena Richie Musaba, 57. minutil vormistas Felicio kübaratriki. Viimasena sai värava kirja ka keskkaitsja Heitor.

Flora läks esimese veerandtunni ajal juhtima, kui Mark Anders Lepik näitas individuaalset klassi. Vaheajaks oli seis 1:1, sest 42. minutil viigistas Rasmus Kallas. Teisel poolajal läks Flora oma teed - esmalt skooris Sergei Zenjov, siis virutas Daniil Kuraksin kasti otsast ristnurka.

Kuressaare jäi Transi vastu avapoolaja lõpus vähemusse, kui kapten Märten Pajunurm sai punase. See aga tippkiirust ei mõjutanud - 87. minutil lõi võiduvärava Joonas Soomre.