Tipphetked: Ravensi mängija lõi reeglitevastase värava, misjärel sai keskväljal tehtud vea eest punase kaardi (0)

Viimsi Smsraha alustas laupäeval kolme võiduni peetavat Coolbet saaliliiga finaalseeriat 3:1 võiduga Ravens Futsal Ares Security vastu.

Ravensi mängija Mikk Laas lõi avapoolaja keskel värava, aga see tühistati, sest oli löödud otse küljesisselöögist. Mõned sekundid hiljem tegi Laas keskväljal kohtunike hinnangul ohtliku vea ja sai selle eest punase kaardi. Seejärel karistas kodusaalis mänginud Viimsi arvulise ülekaalu ära ja läks Artur Bõstrovi väravast 1:0 juhtima. Teisel poolajal skoorisid Viimsi eest Jevgeni Merkurjev ja Edwin Stüf ning Ravensi tabamuse eest hoolitses Mats Plado.

Finaalseeria teine kohtumine toimub 16. aprillil Lähte Spordihallis.