Menüü
Veebisait

Tite: närvilisus ja surve kajastusid meie mängupildis (0)

Tite. Foto: cidadeverde.com

Brasiilia koondise peatreener Tite tunnistas pärast 1:1 viiki Šveitsiga, et MM-i avamängus pärssis suurfavoriitide esitust vaimne surve.

"Kuni avaväravani oli meil väga tugev vaimne surve peal. Oli palju närvilisust, palju survet ja see väljendus meie mänguviisis. Me polnud piisavalt täpsed," ütles 57-aastane juhendaja.

"Ma ootasin võitu, seega loomulikult pole ma tulemusega rahul. MM-il tuleb sellises faasis enda löödud väravast kasu võtta ja nähes, et vastased võtavad riske, tuleb ise teha kiireid vasturünnakuid."

Šveitslaste jõulist mängustiili Tite ei kritiseerinud. "Ma ei saa juhendada meeskonda, kes kaebab. Penaltit võib tõlgendada igat viisi, kuid pole mingit viisi, kuidas sa võiksid kaevata."

REKLAAM

Kui äsja vigastuspausilt naasnud Neymar lonkas pühapäevase mängu vältel mitmel korral, siis PSG tähe enda kinnitusel on ta reedeseks mänguks Costa Rica vastu mänguvalmis. Šveitsi taktikat kommenteeris Neymar nii: "See pole minu kommenteerida, kui selles vallas on kolm professionaali töötamas." Neymar viitas kohtunikele. "Mina pean jalgpalli mängima, ma ei muretse selle pärast. Nemad peavad oma tööd tegema ja kui nad ei tee seda õigesti, siis on see nende probleem."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK