Tottenham tegi imelise tagasituleku ja jõudis finaali! (4)

Tottenham Hotspur tuli välja kaheväravalisest kaotusseisust ja jõudis tänu viimasel minutil löödud väravale Meistrite liiga finaali.

Ajax sai nädala eest Londonis sisse 1:0 edu ning alustas mängu igati hästi, kui Matthijs de Ligt Amsterdami klubi juba 5. minutil nurgalöögist juhtima viis. Hakim Ziyech suurendas Ajaxi eduseisu 35. minutil ja Tottenhami seis tundus juba olevat üsna lootusetu.

Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino tegi otsustava vahetuse enne teist poolt, tuues Victor Wanyama asemele Fernando Llorente. Vahetus tõi Tottenhamile uue hingamise ja Lucas Moura viis kahe kiire väravaga Tottenhami tagasi heitlusesse.

Lisaminutite tiksudes juba tundus, et Ajax peab vastu ja jõuab finaali, aga Lucas Moura oli viimasel hetkel täpne ja viis väravaga Tottenhami finaali.

Amsterdami Ajax - Tottenham Hotspur 2:3 (2:0), kahe mängu kokkuvõttes edasi Tottenham 3:3