Trans täieneb: klubiga liitus Levadia kaitsja (0)

Narva Trans teatas sotsiaalmeedias, et klubiga liitub laenulepingu alusel FCI Levadia kaitsemängija Martin Käos.

Käos on Transi esindanud kahes Taliturniiri kohtumises, kui 0:0 viigmängus Flora vastu sekkus ta 57. mänguminutil ning Levadia vastu sekkus ta mängu 70. minutil.

FCI Levadia kasvandik ning enamasti U21 võistkonnas pallinud 21-aastane kaitsemängija sai eelmisel hooajal kirja 17 kohtumist Esiliigas. Aasta varem on tal kirjas ka üks kohtumine kõrgliigas, kui 16 minutit sai ta kirja Tallinna Kalevi vastu.

Erinevates noortekoondistes 21 kohtumist kirja saanud Käos hakkab piirilinna esindusklubis kandma särki numbriga 23.