Transi selili väänanud Marin ihkab juba hagijana Tammekale turja karata! (0)

Narva Transi ja Viljandi Tuleviku treeningmäng Fama staadionil Narvas. Foto: Narva Transi Facebook

Narvas pidasid täna treeningkohtumise Premium liiga eelmise hooaja kuues ja seitsmes meeskond ehk kohalik Trans ja Viljandi Tulevik. Külalised lahkusid 1:0 võiduga, värava lõi talvel FCI Levadiast värvatud Pavel Marin 73. minutil.

Mäng toimus keerulistes tingimustes, sest tuul oli (väga) tugev. Avapoolajal kuulus mänguline ülekaal Transile, aga väravani võõrustajad ei jõudnud. Teisel poolajal mängupilt võrdsustus ning 73. minutil lõi Marin kohtumise ainsa värava.

"Väga rasked ilmastikutingimused mõlema võistkonna jaoks. Narva oli esimesel poolajal selgelt parem, üritasid rohkem. Teisel poolajal olime meie tugevam võistkond väljakul. Kummalgi poolajal mängis tuul väga suurt rolli. Võimalusi jagus mõlemale poolele, meie suutsime omadest ühe realiseerida," võttis kohtumise klubi kodulehel kokku Tuleviku peatreener Sander Post.

Värava autor Marin: "Me oleme viimased kaheksa päeva pausideta trenni lõhkunud. Teiste eest ei saa rääkida, aga ise ütlen, et ma olen küll vormis. Aga raske on. Mängule tulime väga suurte koormuste pealt ja esimesel poolaja vastutuult mängida oli pehmelt öeldes keeruline, kohati lausa võimatu. Mehed võitlesid lõpuni, kõik olid tublid ja kaitses hoiti kõva.

Mängisime rohkem teravate rünnakute peale, ei kõigutanud eriti, kui võimalus oli, proovisime kohe nõelata nagu mesilased ikka! Mängu lõpp oli üsna kindlalt meie käes. Sellise mänguga on preseasonile väga mõnus punkt panna. Uuel nädalal saame natuke koormusi alla ja loodetavasti oleme hooaja esimeses mängus Tammeka vastu juba energilised ja neil hagijatena küljes."

Premium liiga avavooru kohtumine Tammeka – Tulevik algab 8. märtsil kell 15 Sepa staadionil.