Transi värskeim täiendus: siin on suurepärased inimesed ja professionaalid (0)

Foto: Narva Transi Facebook

Täna ametlikult Narva Transi mängijaks saanud Abdoulaye Diallo sõnas, et klubi on talle hiilgava esmamulje jätnud.

Diallo ütles, et Transi on kogunenud suurepärased inimesed ja professionaalid. Lisaks meenutas ta hea sõnaga peatreenerit Dmitri Kalašnikovi, kellega koos Jelgavas töötanud on. "Ta on suurepärane treener. Ma ei vajanud mõtlemiseks ja lepingu allkirjastamiseks mingit aega," vahendas Transi koduleht tema sõnu.

Diallo on Narvas olnud alles paar päeva ja eriti linna peale pääsenud ei ole. "Pole veel mahti olnud, aga kindlasti lähen. Linna olen näinud vaid Tallinnast tulles. Tundub kena, on palju loodust." 

26-aastaselt keskkaitsjalt uuriti ka vene keele kohta, kuivõrd see on klubi peamiseks töökeeleks. "Keeruliseks ei lähe, ma natuke vene keelt tean. Näiteks sõnu "назад", "давай", "поехали", "ребята" "хорошо", "катастрофа". Ja veel mõnesid, aga need on juba ropud," täpsustas Diallo.

Eesti jalgpalli ta eriti ei tunne, aga usub, et kõik Baltimaad on sarnased. "Isiklik eesmärk on mängida nii hästi, et aidata meeskonnal esikolmikus lõpetada. Ja muidugi tahaks esindada Eestit väärikalt Euroopa liigas."

Dmitri Kalašnikov: "Tean Abdoulayet kaua ja hästi. Ta on atleetlik ja füüsiliselt tugev. Mängijakogemust on tal nii Baltikumi kui eurosarjade tasemel, kus ta on meeskonnale olnud väga kasulik. Olime temaga koos Jelgavas, kui meeskond oli edukas nii koduliigas kui ka Euroopas ja Abdoulayel oli selles oluline roll."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLJAMAAL
SOCCERNET.EE BELFASTIS
KLAVAN NAASIS TREENINGUTELE
Hea uudis! Klavan alustas meeskonnaga treenimist
SOCCERNET.EE BELFASTIS
EM-VALIKSARJA ALGUS
NOORTEKOONDISE SAJANDI VÕIT
VAATA JÄRELE: Eesti U17 tegi Prantsusmaale uut ja vana  (galerii!)
KODULIIGAST
Jõhvi jalgpallikeskuse rajamiseni võib minna veel aastaid  (abivallavanem optimistlik ei ole)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Kalju kohtub Lätis Leedu tippklubiga
TREENINGMÄNGUD
Kalju kohtub Lätis Leedu tippklubiga (0)