Treeneriametit ihkav Inglismaa legend: ma olen jalgpalli üks helgemaid päid (0)

Foto: newsweek.com

Legendaarne keskkaitsja Sol Campbell on pettunud, et talle ei ole seni antud võimalust proovida peatreeneriametit.

Mängikarjääri jooksul kurioossel kombel nii Tottenhami kui ka Arsenali pikalt esindanud Campbell sihtis 2016. aastal Konservatiivse partei ridades nominatsiooni Londoni linnapeaks kandideerimisel. Treenerikarjäär on tal aga piirdunud Trinidad ja Tobago koondise juures abitreeneriks olemisega.

"Ma olen enesekindel ja jalgpalliklubi juhtimine ei ole raketiteadus, eriti siis, kui sa oled sellisele tasemele jõudnud. Kui sa oled piisavalt intelligentne ja kiire õppija, siis sa õpid kahe-kolme mänguga selgeks, mida meeskond vajab, kuidas targalt treenida, kuidas liigas ellu jääda, kuidas muutuda liigas paremaks, kuidas pääseda play-off'idesse või isegi kuidas võita liiga," rääkis 43-aastane Campbell Arsenali raadiosaatele Highbury & Heels.

"Ma olen piisavalt intelligentne. Ma ei suuda mõningaid inimesi uskuda, ma olen üks jalgpalli helgemaid päid ja mind raisatakse minu kogemuste puudumise ja otsekohesuse tõttu."

REKLAAM

73-kordne Inglismaa koondislane oli üheks kandidaadiks tugevuselt kolmanda liiga meeskonna Oxfordi peatreeneriks saamisele, kuid väidetavalt on tüüri juurde asumas hoopis Craig Bellamy. "Ma läksin sinna ja nad ei aktsepteerinud mind. Võib-olla jäi see kogemuste puudumise või mingi sellise asja taha, kuid see on nagu ring. Kuidas ma saan kogemusi? Ma vajan tööd, et kogemusi saada."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Sõprusest ja reetmisest
MUSTA MÕTISKLUSED
PREMIUM LIIGA
PIKEMALT
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID