Treenerivahetus kandis juba vilja! Crystal Palace mängis võidu maha, aga lõpetas kaotuste seeria (0)

Crystal Palace'i uus peatreener Oliver Glasner meeskonda veel Evertoni vastu ei juhendanud. Foto: Scanpix / IMAGO / Micah Crook / PPAUK

Mängupäeval mõned tunnid enne avavilet legendaarse Roy Hodgsoni tagasiastumisest teatanud Crystal Palace lõpetas Inglismaa kõrgliigas kahemängulise kaotuste seeria, kui leppis võõrsil Evertoniga 1:1 viiki.

Crystal Palace'i uueks peatreeneriks palgatud endine Frankfurti Eintrachti juhendaja Oliver Glasner jälgis kohtumist Evertoniga tribüünilt. Meeskonda juhendasid abitreenerid Paddy McCarthy ja Ray Lewington.

Crystal Palace asus mängu 66. minutil juhtima, kui Jordan Ayew skooris kauglöögist, aga Everton lõi seejärel oma trumbi lauale, kui vahetusest sekkunud Amadou Onana sahistas 84. minutil nurgalöögist ja viigistas seisu. Nimelt on Everton tänavusel liigahooajal löönud 13 väravat standardolukordadest, mis on Arsenali (17) järel paremuselt teine näitaja.

Crystal Palace asub tabelis 15. kohal ja edestab ohutsooni viie punktiga. Uus peatreener Glasner teeb debüüdi 24. veebruaril, kui koduväljakul minnakse vastamisi Burnleyga. Viimased kolm kodumängu viiki mänginud Everton on napilt ohutsoonist väljas, aga 18. kohal asuval Luton Townil on sama palju punkte ja mäng varuks.

Everton - Crystal Palace 1:1 (0:0)