Troopilisel Fidžil oma debüütvärava löönud Miller: mul tõmbas klapi korra päris kinni (0)

Foto: Kasper Elissaar

Täna Fidži võrku Eesti 2:0 ja oma esimese A-koondise värava löönud Martin Miller oli lõpuvile järel rõõmus, kuid tõdes, et isegi vahetusest oli raske väljakule minna.

"Kindlasti on väga hea meel esimene värav lüüa - paremat tunnet ei saa olla. Ma olen väga rahul!" sõnas Miller pärast matši Eesti ajakirjanikele. Ta nõustus, et tabamus oli eht-temalik - värava ees oli vaja vaid pall jalale vastu panna: "Absoluutselt - tuleb olla õigel ajal õiges kohas ja oma võimalus ära lüüa. Seda ründajad peavadki tegema."

Kui keeruline füüsiliselt selles kuumuses ja niiskuses mängida oli? "Eks vahetusestki oli väga keeruline tulla ja sellesse temposse sisse saada - mul tõmbas küll klapi korra päris kinni. Nägu kuumas ja oli päris raske, aga mida rohkem sa ennast käima said, seda lihtsamaks läks. Arvan, et tuligi need kiiremad spurdid ära teha ja siis said selle klapi lahti," ütles ta.

Kas 2:0 võiduga võib rahule jääda? "Ma arvan, et sellega võib rahul olla, aga oleks võinud alati ka rohkem lüüa ja veel paremini mängida. On mille poole püüelda - alati saab paremini," lausus Miller.

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
ÜLLATUS! Levadiast üle parda heidetud Dõmov maandus Floras
PREMIUM LIIGA
Heinaga ollakse Arsenalis rahul, ka Jürgens sihib välismaale
EUROOPA LIIGAS
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Heina nullimäng aitas Arsenali edasi
EESTLASED VÕÕRSIL
Heina nullimäng aitas Arsenali edasi (0)