Tuchel: neli mängu veel ja oleme finaalis (Simeone: Chelsea oli mõlemas mängus parem) (1)

Londoni Chelsea peatreener Thomas Tuchel. Foto: Scanpix / Laurence Griffiths / PA Wire / PA Images

Meistrite liigas Atletico Madridi alistanud ja veerandfinaali pääsenud Londoni Chelsea peatreener Thomas Tuchel rääkis kordusmängu järel, et tema hoolealused olid väga motiveeritud.

Avamängu võõrsil 1:0 võitnud Chelsea haaras kodus juhtohjad 34. minutil, kui Hakim Ziyech realiseeris Timo Werneri söödust suurepärase kontrarünnaku. Lõppseisu vormistas neljandal üleminutil vahetusest sekkunud Emerson. Kahe mängu kokkuvõttes Chelsea edasi 3:0.

"Väga hea esitus ja uskumatu pingutus. Nad proovisid meid esimesel poolajal survestada, aga nad avasid keskväljal ruumi ja meie kasutasime selle ära. Teisel poolajal kannatasime mõned minutid, aga olime selleks valmis. Poisid olid mängus sees ja mängisid hästi - olime supernäljased.

Veerandfinaali pääsemine tähendab, et ainult neli mängu veel ja oleme finaalis - see on suur samm ja tunne on suurepärane," rääkis Tuchel BT Spordile.

Chelsea avavärava autor Ziyech BT Spordile: "See oli oluline värav, mida olin kaua oodanud. Timo resultatiivne sööt oli hea. Meil olid mõned keerulised momendid, kuid suurem osa ajast oli meil mäng kontrolli all. Nad ei tekitanud palju võimalusi. Saame oma mängu üle õnnelikud olla. Loodetavasti tuleb veerandfinaalis hea vastane."

Atletico peatreener Diego Simeone tunnistas, et Chelsea oli nii ava- kui kordusmängus parem meeskond. "Nad olid mõlemas mängus paremad. Chelseat tuleb õnnitleda, sest nad mängisid paremini ja pääsesid veerandfinaali. Me ei suutnud neid suruda ega leida lahendusi, mis oleksid võimaldanud meil paremini mängus sees olla," ütles Simeone Hispaania meediale.

"See teeb haiget, sest soovime alati Meistrite liigas jätkata, aga nüüd tuleb puhata ja keskenduda La Ligale," kommenteeris Simeone eurosarjast pudenemist. Hispaania kõrgliigas asub Atletico endiselt liidrikohal, edestades Barcelonat nelja ja Real Madridi kuue punktiga.