Tüdrukute koondis näitas Leedule koha kätte (0)

Eesti neidude U15 koondis sai Balti turniiril esimese võidu, kui skooriga 2:1 alistati Leedu koondis.

Eestlannad asusid matši juhtima 28. minutil, kui lahtiseks jäänud palli lõi võrku Nikol Orlova. 54. minutil andis Darja Uzjukina hea söödu Anastasija Južaninovale, kes pääses vastaste väravavahiga silmitsi ning lahendas olukorra kindlalt. Matši lõpus hakkasid aga leedukad jõuliselt ründama ning 79. minutil löödigi üks värav tagasi, kui latist väljakule tagasi põrkunud palli suunas võrku Gabija Malakauskaite.

Teenitud võiduga on Eesti koondisel koos neli punkti, millega paiknetakse tabelis teisel kohal. Viimane kohtumine leiab aset laupäeval, 17. augustil kell 14.00, kui vastamisi minnakse kaks kindlat võitu saanud Läti koondisega.