Tulevik avalikustas oma uued stipendiaadid (0)

Foto: Liisi Troska

Viljandi JK Tuleviku treenerite ja juhtkonna otsusel esitati tänavusteks Eesti Jalgpalli Liidu stipendiaatideks esindusmeeskonna mängijad Kristjan Kask ja Gustav-Hendrik Seeder, teatas Tulevik sotsiaalmeedias.

Noormängijate arengu toetamiseks ja kohalike jalgpalliliigade professionaalsemaks muutmisele suunatud stipendiume antakse jalgpalliliidu poolt tippliigade klubidele välja juba kolmandat aastat, sealjuures saab klubi igal aastal esitada kaks uut stipendiaati. Kokku on Viljandi Tulevikus nüüdseks kuus jalgpalliliidu stipendiumi saajat.

Kristjan Kask liitus Viljandi Tulevikuga laenulepingu alusel mullu suvel, kuid otsustas pärast edukalt lõppenud kõrgliigahooaega Viljandisse kolida ning Tulevik omandas tema mängijaõigused FC Floralt. 2018. aastal tegi Kask Tuleviku esindusmeeskonna koosseisu kaasa kõigis 18 kõrgliigamängus, kus lõi neli väravat ja andis ühe väravasöödu.

Gustav-Hendrik Seeder on Viljandi Tuleviku kasvandik. 2017. aastal klubi parimaks noormängijaks tunnistatud mees on käinud läbi kogu klubi noortepüramiidi ning 2018. aastal tegi ta debüüdi kõrgliigas Tuleviku esindusmeeskonna koosseisus. Oma debüüthooajal käis Seeder väljakul 29 Premium Liiga kohtumises ning lõi eelviimases voorus valitseva meistri võrku ka oma debüütvärava kõrgliigas.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Valimisintervjuu | Riigikogu esimees Eiki Nestor: tean valemit, kuidas Eesti koondis jõuab EM-ile!
TÄHTSAT VÄLISMAALT
EESTLASED VÕÕRSIL
POLIITPRAADIMISTE AVALÖÖK
Valimisintervjuu | Juhuslik jalgpallivaataja Jaak Madison: EKRE olukord sarnaneb Bayerni omaga
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID