VAATA JÄRELE: Tulevik kaotas Tammeka vastu viienda koha ja kaks meest (0)

Premium liiga 25. voorus põnevusmängus alistas Tartu Tammeka 1:0 Viljandi Tuleviku, kes lõpetas mängu üheksakesi.

Võrdse mängu otsustavaid sündmuseid tuli oodata üle 70 minuti, kuni vahetusest sekkunud Patrick Genro Veelma serveeris 74. minutil suurepärase eeltööga võiduvärava Tristan Koskorile.

Pingeline mäng viis selleni, et Martin Allik teenis 81. minutil Veelma vastu tehtud vea eest punase kaardi ning järgnenud kukepoksi tulemusel eemaldati ka Tanel Lang.

Ühtlasi kaotas Tulevik Tammekale ka viienda tabelikoha, tartlased aga kindlustasid lõplikult esikuuikusse pääsemise.

24. oktoobril kell 13.00 Viljandi linnastaadionil

Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka  0:1 (0:0)
74. Tristan Koskor

Väravasöödud: 74. Patrick Genro Veelma
Hoiatused: 88. Alex Roosalu, 90+4. Pavel Marin - 82. Andre Paju, 82. Sten Reinkort
Eemaldamised: 81. Martin Allik, 82. Tanel Lang
Mänguolud: +5, vahelduva pilvisusega tuulevaikne ilm; muruväljak heas seisukorras.