Tulevik tegi Teeverile, Kingile ja Neemelole tuule alla, skooris ka väravavaht (2)

Tipneri karikavõistluste 1/16-finaalis sai Esiliigas toimetav Viljandi JK Tulevik paar sammu madalamal pallivast Tallinna FC Zenitist jagu tulemusega 6:1. Tabamuse sai kirja ka muidu postide vahel seisev Kaupo Kruusmäe.

Tulevik leidis väravasoone üles alles avapoolaja lõpus. Otsa tegi lahti 39. minutil skoorinud Houd Boukhelkhal, Karl Kask liitus kolm minutit hiljem. 16-aastane Boukhelkhal lisas 43. minutil külaliste kolmandagi.

Teine kolmveerandtund tõi tabamusi mõlemale poolele. Kristen Kähr viis Tuleviku esmalt 4:0 ette, seejärel vastas Rasmus Tomson. Tuleviku võidu naelutasid ülikindlaks väravavahikindad heitnud Kaupo Kruusmäe ja teise tabamuse kirja saanud Kask.

Täna pidanuksid kohtuma ka FC Elva (Esiliiga) ja Nõmme Kalju FC U21 (Esiliiga B), kuid viimane otsustas siiski loobumiskaotuse kasuks. Tulevikku ootab järgmises ringis ees FC Tallinn.