Tumasjan lõpetas karikamängu väravavahina, Golovljov tegi kübaratriki (0)

Sergei Tumasjan. Foto: Brit Maria Tael

Evald Tipneri karikavõistlustel tagas esimesena koha veerandfinaalis karikakaitsja Tallinna Infonet, kes alistas Läänemaa JK 7:1. Poolkaitsja Sergei Tumasjan lõpetas mängu väravavahina, Eduard Golovljov tegi kübaratriki.

Skoori avas kuuendal minutil ilusa karistuslöögiga Pavel Dõmov. Seejärel skooris Infonet avapoolajal täpselt iga kümne minuti tagant. Teise värava autoriks oli Vladimir Avilov, kes sai korneri järel Timur Bulavkinilt söödu ja keerutas palli tagumisse küljevõrku. Kaks järgmist väravat lõi Golovljov, neist esimese karistusala kaare seest ja teise Jevgeni Harini söödust mõnelt meetrilt.

Teise poolaja esimese värava lõi 72. minutil Tumasjan, kes lahtimängitud nurgalöögi järel 18 meetrilt madala palli võrku virutas. Ka järgmine tabamus vormistati korneri järel. Dõmovi kauglöök jäi küll nõrgaks, aga Golovljov lükkas selle kannaga sisse.

82. minutil jäi Deniss Maksimenko tagasisööt nõrgaks ja puurivaht Mihhail Lavrentjev hilines olukorda, võttes endale punase kaardi. Kuna Infonet oli oma vahetused juba ära teinud, pidi kindad kätte võtma keegi väljakumängijatest ja seda tegi naerusuiselt Tumasjan.

Tumasjani võrk pandi kohe järgenud karistuslöögist sahisema, kui Martin Salf keerutas palli ristnurka. Lõppseisu vormistas aga vahetusest sisenenud Albert Prosa, kelle löök leidis samuti ristnurga üles.