Tunjov jäi Serie B avavoorus pingile, Ojamaa jäeti Widzewi koosseisust välja (0)

Georgi Tunjov. Foto: Brit Maria Tael

Georgi Tunjov vaatas varupingilt, kuidas tema koduklubi SPAL tegi Itaalia Serie B hooaja avamängus Monzaga 0:0 viigi.

Eelmisel hooajal Serie C-s mänginud Monza oli lähedal 82. minutil skoorimisele, aga Christian Gytkjaer jättis penalti realiseerimata.

Henrik Ojamaa ei kuulunud täna meeskonna koosseisu, kui tema tööandja Lodzi Widzew teenis Poola esiliigas kolme kaotuse kõrvale teise järjestikuse võidu, alistades Jastrzebie 1:0.

Poola meedias on viimase nädala jooksul spekuleeritud Ojamaa võimaliku klubist lahkumise üle, kuna eestlane pole näidanud mängudes loodetud taset.

Argo Arbeiteri juhendatav KTP pikendas Soome esiliigas oma kaotuseta seeria kümnemänguliseks, võites EIF-i 3:2. Zakaria Beglarišvili kuulus KTP põhikoosseisu ja vahetati välja avapoolaja lõpus, kui meeskond juhtis 2:0, aga oli jäänud arvulisse vähemusse. Hindrek Ojamaa vaatas võitu pingilt.

KTP hoiab tabelis liidrikohta. Jaro ja Oulu on kogunud sama palju punkte, aga on pidanud ühe mängu rohkem.

Nikita Baranovi leivaisa Karmiotissa avas Küprose kõrgliiga viiendas voorus võiduarve, kui pööras Enosise vastu viimasel veerandtunnil kaotusseisu 2:1 võiduks. Baranov tegi täismängu. Tabelis tõusis Karmiotissa hetkel üheksandale kohale.