Tunjovi juubelimäng kujunes lühikeseks ja nukraks (0)

SPAL-i peatreener Luigi Di Biagio Itaalia kõrgliiga 38. voorus Georgi Tunjovi algkoosseisus platsile ei usaldanud, kuid saatis eestlase vahetusest väljakule 86. minutil. Nii sai 19-aastane poolkaitsja hooaja peale kokku juubelihõngulised kümme mängu.

Püüda ei olnud SPAL-il enam midagi, kõrgliigast langetakse välja punase laternana, aga positiivset ei pakkunud viimanegi päev. Fiorentina läks pooltunni möödudes juhtima, ent riietusruumi suunduti 1:1 viigiseisult.

Külalised domineerisid edasi, kuid ei suutnud mängu tükimat aega enda kasuks otsustada. Eestlase sekkumise ajal näitas tabloo endiselt viiki, kuid siis sahistas Fiorentina lõpus veel kahel korral. Esmalt nurgalöögist: Tunjov seisis lähemal viiekastijoonel, kus ülesandeks tegeleda madalaks jäävate pallidega, aga pall keerutati üle tema Christian Kouame peanupu suunas. Ja seejärel penaltist.

Tunjov tegutses paremal äärel, kuid jõudis tänase kümne minutiga teha vaid ühe pallipuute, kui ise palli tagasi võitles ja siis vea teenis. Hooaja peale kogunes liigas saldosse kümme mängu, milles ta sai kokku platsiaega 281 minuti jagu. Algkoosseisu kuulus poolkaitsja neljal korral, kuid ei saanud kirja ühtegi täismängu, rekordiks jäi Brescia vastu mängitud 87 minutit.

SPAL - Fiorentina 1:3 (1:1)
39. Marco D'Alessandro - 30. Alfred Duncan, 89. Christian Kouame, 90+4. pen. Erick Pulgar