Tunjovi koduklubi langes viimaseks, päästerõngani on kaheksa punkti (0)

Itaalia kõrgliigas langes tänasega viimasele kohale Georgi Tunjovi koduklubi SPAL, kes kaotas võõral väljakul 1:3 Napolile.

Sel hooajal nii Roma, Milani kui Juventuse ässade vastu platsil käinud Tunjov veetis kogu kohtumise SPAL-i pingil. Napoli avas tänu Dries Mertensile skoori juba neljandal minutil, aga sellele oli SPAL-il vastus olemas. Paraku Jose Callejoni ja Amin Younesi tabamustele enam mitte. SPAL-i kaheväravalise kaotuse tõttu tõusis Brescia ilma mängimata eelviimasele kohale. Päästev 17. positsioon on mõlema klubi jaoks kaheksa punkti kaugusel.

Olulisi punkte jagati täna ka Udinese kodus, kust Atalanta kolme punktiga tulema pääses. Luis Murieli kaks sensatsioonilist kauglööki ja Duvan Zapata kaval värav tähendavad, et Itaalis on esinelik teistest meeskondadest juba üheksa punkti kaugusele libisenud. Just neli klubi Itaaliast Meistrite liigasse pääsebki.

Lisaks teenisid võidulisa veel Bologna ja Hellas Verona.

Napoli - SPAL 3:1 (2:1)