Türgi jalgpallikuulsus võib pikaks ajaks trellide taha minna (0)

Arda Turan. Foto: tff.org

Barcelonast Istanbuli Basaksehiris laenul olev Arda Turan seisab silmitsi 12,5 aasta pikkuse vanglakaristusega, sest lasi eelmisel nädalal Türgi poplaulja Berkay Sahini peal rusikad käiku.

Tüli olevat alguse saanud Turani kommentaaridest, mis olid suunatud Berkay abikaasa Ozlem Ada pihta. Laulja olevat veidi hiljem Turaniga asunud arveid klaarima, mis päädis Berkay katkise ninaluu ja haiglasse minekuga. Tuntud mängija läks hiljem samasse haiglasse ja selgitas, et ei teadnud, et tegemist oli Berkay abikaasaga. Turan tõi kaasa käsirelva, mida ta Berkayle pakkus, et viimane ta tapaks. Turan on ise kogu loo detailset kirjeldust aga eitanud, mainides ainult, et tüli tõepoolest aset leidis.

Ozlem Ada sõnas väljaandele Haberturk, et Turan oli tema suunas solvavaid kommentaare öelnud, enne kui jalgpallur tema abikaasat oli rünnanud. "Usaldan täielikult õiglust ning seda, et Arda Turan saab oma karistuse," lisas Berkay advokaat ajalehe Daily Sabah vahendusel.

Turan oli tähelepanu keskpunktis ka käimasoleva aasta kevadel. Ühes kohalikus restoranis ähvardas ta ajakirjanikke, kes üritasid küsimusi esitada. 4. mai liigamängus ründas ta küljekohtunikku ning sai selle eest 16 mängu pikkuse keelu.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID