Menüü
TV
Veebisait

U18 koondis koguneb uue juhendaja eestvedamisel esmakordselt (täiendatud!) (1)

Andreas Tiits. Foto: Jana Pipar/EJL

Sel nädalal koguneb Eesti U18 koondis, keda juhendab tänavu Martin Klasen. Esimesest laagrist võtab osa 28 mängijat.

Koondis tuleb kokku homme, 12. veebruaril kell 11.45 A. Le Coq Arenal. Meeskond veedab Tallinnas koos kolm päeva ning laager kulmineerub treeningmänguga U19 koondise vastu neljapäeval, 14. veebruaril kell 12.00.

Kogunemisest ei saa osa võtta Kristjan Stüff ja Artur Karjagin. Eelmisel aastal Taanis U17 EM-valikturniiril käinud mängijatest puuduvad Kaur Kivila, Raiko Randlahe, Rando Kolatsk, Arthur Jeršov, Artjom Komlov ja Aleksandr Šapovalov.

Samuti koguneva U19 koondisega ei liitu erinevatel põhjustel Kristofer Piht, Robi Saarma, Michael Schjönning-Larsen, Alex Matthias Tamm, Anton Krutogolov ning Joonas Luts. Samuti ei liitu seekord lühikese koondiselaagriga välismaal pallivad Karl Jakob Hein (vigastatud), Georgi Tunjov ega Kristoffer Grauberg Lepik.

Eesti U18 koondis:

Väravavahid
Martin Tilk (06.01.2002) – Raplamaa JK
Ronald Juksar (30.06.2002) – JK Tabasalu
Holger Õun (03.09.2002) – Tallinna FC Flora (laenul FC Nõmme Unitedist)

Kaitsjad
Erik Kruglov (09.02.2002) – Kohtla-Järve JK Järve
Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka
Denni Grintšenko (10.05.2002) – Tallinna FC Levadia
Nikita Ustritski (07.02.2002) – Tallinna FC Flora
Ronald Matvienko (01.10.2002) – JK Tallinna Kalev
Kevin Metso (18.12.2002) – Paide Linnameeskond
Kristo Hussar (28.06.2002) – Tabasalu JK
Karlis Karro (03.06.2002) – Võru FC Helios
Andres Järve (21.05.2002) – Tallinna FC Levadia

Poolkaitsjad ja ründajad
Ahto Liivamäe (22.04.2002) – Tallinna FC Flora (laenul Raplamaa JK-st)
Daniel Aganitš (08.03.2002) – Jõgeva SK Noorus-96
Lars-Indrek Aigro (30.08.2002) – FC Nõmme United
Deivid Andreas (06.01.2002) – CF Reus Deportiu (ESP)
Robert Hindriksoo (09.03.2002) – Tartu JK Tammeka (laenul FC Santosest)
Jaagup Luts (20.03.2002) – Paide Linnameeskond
Tanel Tammik (14.06.2002) – Tartu JK Tammeka
Karl Tammeorg (27.03.2002) – Tartu JK Tammeka (laenul FC Elvast)
Mark Petrov (03.04.2002) – JK Tallinna Kalev
Nikita Mihhailov (20.06.2002) – JK Narva Trans
Andreas Tiits (05.04.2002) – Nõmme Kalju FC
Carl Robert Mägimets (10.02.2002) – Tartu JK Tammeka
Ivan Timofejev (16.06.2002) – Tallinna FC Flora (laenul TJK Legionist)
Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka
Aleksander Iljin (05.09.2002) – Tallinna FC Flora (laenul Merkuur-Juuniorist)

Peatreener: Martin Klasen
Abitreener: Alo Bärengrub
Väravavahtide treener: Ruslan Mironov
Füsioterapeut: Raiko Karpov
Mänedžer: Ljubov Lobõševa 

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
Rene Merilo (23.08.2001) – Paide Linnameeskonnd
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka
Matheas Madik (08.06.2001) – Viimsi JK

Kaitsjad
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Maksim Tšerezov (26.03.2001) – Narva JK Trans
Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora
Frank Kenneth Liblikmann (12.08.2001) – Nõmme Kalju FC
Steven Salmistu (08.01.2001) – Nõmme United FC
Naatan Siimeon Tamm (16.06.2001) – FC Elva
Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
Mallor Pihu (12.04.2001) – Tartu FC Santos
Paul-Kevin Chan (10.07.2001) – FC Nõmme United

Poolkaitsjad ja ründajad
Artjom Jermatšenko (14.11.2001) – Tallinna FC Flora
Ralf Friedemann (11.10.2001) – Keila JK
Nikita Karasjov (29.03.2001) – FC Elva
Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond
Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
Mattias Männilaan (08.09.2001) – Tallinna FC Flora
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
Daniel Fedotov (16.08.2001) – Tallinna FC Flora (laenul JK Legionist)
Arseni Kovaltšuk (07.01.2001) – JK Narva Trans
Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus

Peatreener: Indrek Koser
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Mänedžer: Robert Lepik

Kommentaarid

U19?   •  
Hein on U19 uudises mainitud......mitte U18...... paistab, et U17 ja U18 on ainukesed Soccerneti orbiidil:


Sel kolmapäeval koguneb Eesti U19 koondis, kes on Tallinnas neljapäevani treeninglaagris.


Noortekoondis koguneb A. Le Coq Arenal kolmapäeval, 13. veebruaril kell 9.30. Laager kulmineerub treeningkohtumisega Eesti U18 vastu neljapäeval kell 12.00 EJLi jalgpallihallis.

Erinevatel põhjustel ei liitu laagriga Kristofer Piht, Robi Saarma, Michael Schjønning-Larsen, Alex Matthias Tamm, Anton Krutogolov ning Joonas Luts. Samuti ei liitu seekord lühikese koondiselaagriga välismaal pallivad Karl Jakob Hein, Georgi Tunjov ega Kristoffer Grauberg Lepik.

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
Rene Merilo (23.08.2001) – Paide Linnameeskonnd
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka
Matheas Madik (08.06.2001) – Viimsi JK

Kaitsjad
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Maksim Tšerezov (26.03.2001) – Narva JK Trans
Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora
Frank Kenneth Liblikmann (12.08.2001) – Nõmme Kalju FC
Steven Salmistu (08.01.2001) – Nõmme United FC
Naatan Siimeon Tamm (16.06.2001) – FC Elva
Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
Mallor Pihu (12.04.2001) – Tartu FC Santos
Paul-Kevin Chan (10.07.2001) – FC Nõmme United

Poolkaitsjad ja ründajad
Artjom Jermatšenko (14.11.2001) – Tallinna FC Flora
Ralf Friedemann (11.10.2001) – Keila JK
Nikita Karasjov (29.03.2001) – FC Elva
Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond
Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
Mattias Männilaan (08.09.2001) – Tallinna FC Flora
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
Daniel Fedotov (16.08.2001) – Tallinna FC Flora (laenul JK Legionist)
Arseni Kovaltšuk (07.01.2001) – JK Narva Trans
Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus

Peatreener: Indrek Koser
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Mänedžer: Robert Lepik

Sisene
Inter jättis Dortmundi kuivale ja edasipääsulootuse ellu  (Batshuayi kukutas Ajaxi)
TIPNERI KARIKAS
U17 MM
Kostja dokk mustalt | Talenti voolinud Passikuta: ilma Professorita meil midagi ei otsustatud
MEISTRITE LIIGA
LEVADIA - KALJU KARIKALAHING
Jalgpallilisi tähelepanekuid Frankfurdi raamatumessilt
OLULINE
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
33
26
3
4
90:21
81
2.
Tallinna FCI Levadia
33
23
5
5
92:27
74
3.
Nõmme Kalju FC
33
21
10
2
73:30
73
4.
Paide Linnameeskond
33
22
5
6
73:25
71
5.
Tartu JK Tammeka
33
11
7
15
49:57
40
6.
JK Narva Trans
33
10
9
14
52:49
39
7.
Viljandi JK Tulevik
33
6
7
20
33:69
25
8.
FC Kuressaare
33
6
5
22
24:76
23
9.
JK Tallinna Kalev
33
5
6
22
25:85
21
10.
Maardu Linnameeskond
33
4
5
24
28:100
17