Ühest ilusast kauglöögist jäi väga väheks, et Leipzigisse naasnud Nagelsmanni kurvastada (0)

Mängu kangelane Jamal Musiala ning taustalt paistev endine Leipzigi mees Marcel Sabitzer rõõmustamas. Foto: Scanpix / Annegret Hilse / Reuters

Bundesliga eelmise hooaja kahe parima meeskonna duellis teenis võidu tiitlikaitsja Müncheni Bayern, kes alistas RB Leipzigi võõrsil 4:1.

Avapoolaja ainsa värava lõi Robert Lewandowski penaltist, mille põhjustas karistusalas käega palli puudutanud Kevin Kampl. See penalti jäigi Bayerni poolaja ainsaks raamide vahele suunatud pealelöögiks.

Oma eelmisele kodustaadionile naasnud peatreener Julian Nagelsmann, kes oli sel suvel siirdunud Leipzigist Bayernisse, pidi tegema 45+1. minutil sunnitud vahetuse, kui Serge Gnabry ei suutnud jätkata. Gnabry asemele sekkunud Jamal Musiala osutus supervahetusmeheks, kes lõi ise teise värava ja andis kolmandale hea söödu, mille vormistas tabamuseks Leroy Sane.

58. minutil tulistas Konrad Laimer ilusa kauglöögi ristnurka, vähendades Leipzigi kaotusseisu 1:3-le. Lõppsõna jäi aga üleajal Bayerni ründajale Jean-Eric Choupo-Motingile.

Leipzig on nüüd saanud nelja vooruga kolm kaotust ja ainult ühe võidu. Bayernil on kirjas kolm võitu ja viik.

RB Leipzig - Müncheni Bayern  1:4 (0:1)
58. Konrad Laimer - 12. pen. Robert Lewandowski, 47. Jamal Musiala, 54. Leroy Sane, 90+1. Jean-Eric Choupo-Moting