Üks mees 50 minuti jooksul kahes algkoosseisus: Vändra väravavaht vahetas mängu ajal väljakut ja meeskonda (1)

Hans Naano. Foto: Vändra Vapruse Facebook

FC Kuressaare eest mängis täna ootamatul kombel väravasuul Hans Naano, kes tegi Pärnu Vapruse vastu nullimängu ja aitas omad 2:0 võidule.

Naano on küll talvel Kuressaare meeskonnaga treeninud, ent see polnud siiski plaanipärane mäng. Kuressaare eest pidanuks väravasuul seisma Magnus Karofeld, kes haiguse tõttu seda teha ei saanud.

Naano alustas kell 13.10 EJL-i hallis mängu Vändra Vapruse eest Tallinna Kalevi U21 vastu, aga vahetati seal poolajal välja ning 50 minutit pärast avavilet hiljem jooksis ta kõrval Sportland Arenal platsile juba Kuressaare eest. Ehk lihtsamalt - 50 minuti jooksul kuulus Naano algkoosseisu kahes mängus ja kahe meeskonna eest!

Kuressaare sai lõpuks kirja 2:0 võidu ning väravad kirjutati Ranon Kriisa ja Kristen Saartsi (omavärav) arvele.