Üllatused nagu Eestiski! Ojamaa koduklubi naasis koroonapausilt ootamatu kaotusega (0)

Henrik Ojamaa koduklubi Lodzi Widzew naasis pikalt koroonapausilt ootamatult kehvalt, kui koduplatsil alistuti tabeli lõppu kuuluvale Czestochowa SKRA-le.

Märtsis pausile pandud Poola tugevuselt kolmandas liigas oli Widzew selge liider ja senise 22 vooruga oli meeskond pidanud platsilt lahkuma vaid kolmel korral. Nüüd aga jäädi kodus SKRA vastu 0:2 taha ja auvärav saadi kätte päris mängu lõpus. Algkoosseisus alustanud Ojamaa vahetati pingile 73. minutil, mil seis oli veel 0:2.

Widzew juhib endiselt liigat, aga lähimatel jälitajatel on võimalik selle vooruga vahet vähendada. Widzewil on kirjas 47 punkti, Lecznal ja Rzeszowil 42. SKRA kasvatas oma saldo tänasega 28 peale, aga on endiselt alumises nelikus ehk väljalangemisohus.