Ungari peatreener: kui Eesti lööb meile kolm väravat, on sellest raske aru saada (7)

Foto: Brit Maria Tael

Ungari koondise peatreener Marco Rossi tõdes pärast 3:3 viiki Eestiga, et neile löödi kaks uskumatut väravat, kuid võttis süü enda peale.

"Olime ühe väravaga juhtimas, kui 20 minutit oli minna. Siis löödi meile kaks uskumatut väravat," nentis Rossi. "Kui tuleb üks selline, on see tavaline, aga kaks on uskumatu. Aga ma ei taha sellest rääkida, sest kui laseme kolm väravat, ei ole me süüst puhtad. Tegime vigu, mida me eelmistes mängudes ei teinud."

"Kui aus olla, mängisime rünnakul hea kvaliteediga, meil oli häid momente, kuid me tegime kaitses liiga palju vigu. Mina vastutan selle eest, sest pean kaitset paremini organiseerima. Täna ma seda ei teinud. Taktikaliselt on meie plaan teistsugune sellest, mida täna nägin."

"Tänaseni olid kõik hästi mänginud, täna ei olnud nad piisavalt valmis. Ehk ei olnud nad piisavalt keskendunud. Aga mängijad ei vastuta selle eest. Kui Eesti lööb meile kolm väravat, on sellest esiteks raske aru saada, aga teiseks vastutab alati treener. See ei ole aktsepteeritav. Peame iga vastast austama, aga kui nad pole teistes mängudes väravat löönud, on neil ilmselt mingi probleem. Täna lõid nad kolm."

SEOTUD MÄNGUD
7 kommentaari

REGISTREERITUD (7)
ANONÜÜMNE (0)


Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID