Ungari peatreener: Vassiljev on võtmemängija (0)

Foto: Brit Maria Tael

Ungari koondise loots Marco Rossi kinnitas päev enne kohtumist Eestiga, et sinisärkide osas on tehtud korralik kodutöö.

"Meie ootused homseks on täpselt samasugused nagu kõigiks teisteks mängudeks," võttis itaallasest peatreener homse plaani lühidalt kokku. "Üritame võita ja näidata, et oleme igas aspektis paremaks saanud. Kahjuks on meil [Rahvuste liigas] vaid üks võit, aga kui ausalt ütlen, olen esimesest mängust alates arenguid näinud. Ungari peab taastama prestiiži, mida meie minevik nõuab."

Ungari on kolmest mängust võitnud ühe, Eesti mitte ühtegi. Rossi sõnul ei ole Eesti kõiki kaotuseid väärinud - kodutöö on ungarlastel korralikult tehtud. "Teame, et Vassiljev on võtmemängija. Ta on palliga väga ohtlik, suudab parema ja vasakuga sööte jagada ja standardolukordi anda. See on vaid üks näide," demonstreeris Rossi teadmisi.

"Teame mängijaid ja nende tugevusi, oleme põhjalikult valmistunud. Teeme igaks mänguks korraliku kodutöö. Ei olnud Eestiga kerge Kreekal, ei olnud Soomel. Soomel oli kolm päeva tagasi Pukkiga õnne, aga muidugi on Pukki hetkel Soome võtmemängija - iga kord, kui ta palli puutub, on vastasmeeskonnale ohtlik."

Oktoobrikuu mängudeks on Rossi valikusse juurde saanud ka ühe olulise lüli - Leipzigi kaitsja Willi Orbani. Kuigi 25-aastane keskkaitsja on Saksamaal sündinud ja jalgpalluriks kasvatatud, sai ta tänu ungarlasest isale teise koondise esindamise valida.

"Kui kellelgi on juured ja õigus esindada Ungarit või kasvõi Itaaliat, siis miks mitte? Sellised mängijad võivad taset tõsta ja antud juhul saime endale hea mängija," kiitis Rossi.

"Ta mängib Saksamaal ja on seal tippmeeskonna Leipzigi liige. See on hea meile ja Ungarile, aga see oli tema otsus. Kui keegi tahab liituda, siis me oleme avatud, aga me ei saa kedagi sundida. Ta näitas esimeses mängus, et on väga kvaliteetne mängija, kuigi tegi väravaolukorras vea. Üldiselt on temast meile kindlasti suur abi."

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄRSKE SAADE
Pikk ette (ja ise järele) | Kuidas peaks Eesti koondis mängima esimeses valikmängus?
PERSOON
Levadia noor keskkaitsja Marko Lipp: otsustasin tippjalgpalli kasuks ega kahetse
OLULINE
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID