Utrecht mängis end Sheini silme all Konverentsiliigale lähemale, Metsale kaotus (0)

Rocco Robert Shein. Foto: FC Utrechti kodulehekülg

Võõrsil mängivad eestlased olid täna võistlustules Hollandis ja Šveitsis. Rocco Robert Sheinil õnnestus taaskord pääseda FC Utrechti esindusmeeskonna pingile. Karol Mets sai seevastu rassida 90 minuti jagu.

Rocco Robert Sheini koduklubi võõrustas Vitesse'i, kellest saadi tänu Willem Jansseni, Sander van de Streeki ja Simon Gustafssoni tabamustele jagu. Külalised päris tühjalt ei lahkunud, sest 85. minutil tegi skoori ka nooruke Patrick Vroegh.

Raio Piiroja ning Marko Meeritsa kunagise koduklubiga kohtutakse uuesti pühapäeval. Kahe mängu kokkuvõttes selgub, kumb meeskond läheb play-off'ide finaalmadinale, mille võitja pääseb Konverentsiliiga eelringi. Teises paaris on vastamisi AZ ja Heerenveen, kellest viimane jäi avakohtumises peale tulemusega 3:2.

Shein pääses esindusmeeskonna pingile kuuendat korda, kuid ka täna polnud tema teeneid väljakul vaja. Korra on ta kuulunud ka meeskonna põhikoosseisu, kui 29. aprillil saadi jagu NEC Nijmegenist.

Karol Metsa koduklubi FC Zürich alustas lubavalt, sest juba kolmandal minutil vedas Assan Ceesay omad rünnakule, riputas palli tagumisse posti ning Akaki Gogia ei eksinud. Kodumeeskond elavnes kohe ja põrutas ühe vastu. 28. mänguminutil lõi Jonathan Sabbatini nii enda kui Lugano teise tabamuse, mis jäi ka kohtumise viimaseks. Karol Mets sai kirja täismängu.

Niisiis pidi Zürich võtma vastu 1:2 kaotuse. Nädala eest kaotati ka punkte, kui kõrgliiga viimasel pulgal paikneva Lausanne Sportiga mängiti 2:2 viiki. Teisalt pole sellest suures plaanis hullu, sest tiitel kindlustati juba mõne mängu eest.