Uut ametit prooviv Prosa: tulin Tammekasse tagasi, sest see on minu koduklubi (0)

Foto: Rein Murakas

Tartu Tammeka ridadesse naasnud ründaja Albert Prosa rääkis klubi Instagrami-kontol, mida ta sensiest Tammeka-karjäärist kõige meeldejäävamaks peab ja miks otsustas välismaalt naasmise järel just tartlastega liituda. Lisaks avalikustas Prosa sellegi, millist ametit ta peaks, kui poleks jalgpallur.

"Viimane mäng, kui võitsime Ajaxit 9:0," vastas  Prosa küsimusele, mis tal neljast Tammekas veedetud aastast enim meeles on. "Tegime kõik koos pilti, mängijad ja fännid. Teadsin, et see on minu viimane mäng Tammekas, algab uus etapp elus ja lõpeb see… kuidas öelda, minu koduklubi ajalugu, ütleme nii."

Kuigi Prosa hiljutine naasmine Tammeka ridadesse tuli paljudele üllatusena, võtab seitse korda ka Eesti koondist esindanud ründaja seda loomuliku käiguna. "See on minu koduklubi. Klubi, kes mind kasvatas. Sellepärast Tammeka!" vastas ta.

Lisaks jalgpalli mängimisele plaanib Prosa tasapisi ka tulevikku, kusjuures sama tööd teeks ta ilmselt ka siis, kui poleks jalgpallis läbi löönud. "Võib-olla [töötaksin] kinnisvaramaaklerina. Praegu tegelen sellega ka suhteliselt palju," tunnistas Prosa.

Prosa mängis Tammeka esindusmeeskonnas aastatel 2008-2011 ja lõi selle aja jooksul 42 väravat, siirdudes seejärel Florasse. Mullu esindas ta esmalt Malta klubi Vallettat ning tuli nendega ka riigi meistriks ja karikavõitjaks, hooaja teise poole veetis aga Soomes TPS-i ridades.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
KLAVAN NAASIS TREENINGUTELE
Hea uudis! Klavan alustas meeskonnaga treenimist
SOCCERNET.EE BELFASTIS
EM-VALIKSARJA ALGUS
NOORTEKOONDISE SAJANDI VÕIT
VAATA JÄRELE: Eesti U17 tegi Prantsusmaale uut ja vana  (galerii!)
KODULIIGAST
Jõhvi jalgpallikeskuse rajamiseni võib minna veel aastaid  (abivallavanem optimistlik ei ole)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Kalju kohtub Lätis Leedu tippklubiga
TREENINGMÄNGUD
Kalju kohtub Lätis Leedu tippklubiga (0)