VAATA JÄRELE: Eesti naised lõpetasid koondiseaasta Montenegros võiduga (0)

Eesti naiste koondis tuli oma aasta viimases mängus võõrsil Montenegro vastu kaotusseisust välja ja teenis 2:1 võidu.

Montenegro avas skoori üheksandal minutil, kui pika söödu järel pääses Medina Dešic Karina Korgiga silmitsi ja tõstis palli üle puurivahi võrku.

Kristina Bannikova viigistas seitse minutit hiljem, kui jõudis Vlada Kubassova pealelöögi ja rikošeti järel esimesena trahvikastis lahtise pallini, mille lükkas alla nurka. Teisel poolajal andis Bannikova karistuslöögi, mille Marija Maraš suunas peaga omaväravaks.

Mängupildi poolest õnnestus Eestil teine poolaeg paremini kui esimene poolaeg. Üleminutitel pääses vahetusest väljakule koondise debütant Katrin Kirpu.

Eesti oli pidanud maavõistluse Montenegroga ka neli päeva tagasi, kui matš jäi 1:1 viiki ja sinisärkide värava lõi Mari Liis Lillemäe.