VAATA JÄRELE: Elva võitis mängu, aga Legion kõrgliigakoha (0)

Premium liiga üleminekumängude teises vaatuses sai FC Elva küll 1:0 võidu, kuid kahe mängu kokkuvõttes võidutses Tallinna JK Legion 3:1, säilitades seega uueks hooajaks koha kõrgliigas.

Kolmapäeval Elvas toimunud avakohtumises otsustas Legion asjad ära avapoolajaga. Skoori avas juba 9. minutil karistuslöögist Erko Jonne Tõugjas. Eduseisu duubeldas 33. minutil Markus Vaherna. Vahetult enne puhkepausile minekut ehk 43. minutil lõi Nikita Ivanov kohtumise viimase tabamuse.

Kordusmäng pealinnas pakkus lõunaeestlastele lootust, kui nad teise poolaja alguses Tõugjase omavärava järel juhtima pääsesid ning seejärel surve peale panid. Rohkem väravaid siiski lüüa ei suudetud ja nii hoidis Legion kõrgliigakohast kinni.