VAATA JÄRELE: Esiliiga liidrite lahingust väljus võitjana Maardu (0)

Esiliigas kohtusid täna omavahel tabeli kaks esimest ehk Maardu Linnameeskond ja Pärnu Vaprus. Külalismeeskond läks kohtumist kohe mängu alguses juhtima, kuid teisel poolajal lõi Maardu kaks tagasi ning võitis kohtumise.

Juba teisle mänguminutil läks Vaprus Klimentii Boldõrevi omaväravast juhtima. Teisel poolajal, 53. minutil viigistas Stanislav Tsõmbaljuk mänguseisu ning 83. minutil viis Vadim Šalabai Maardu võidule.

Maardu alustas hooaega 0:5 kaotusega (Nõmme Unitedi vastu), kuid on võitnud seejärel juba viis matši järjest ning on Esiliiga liider. Vapruse jaoks oli see tänavuse hooaja esimese kaotus.