VAATA JÄRELE: Flora naiskond jäi Iisraeli meistrile väga selgelt alla (0)

Tallinna Flora naiskond sai Meistrite liiga esimeses eelringis Iisraeli tšempionilt Kiryat Gatilt nukra 0:5 kaotuse. Helena da Silva Lima tegi kübaratriki, jala said valgeks ka Shaked Horovitz ja Shahar Nakav.

Skoor avati juba kolmandal minutil. Victoria Vihman suutis küll enda põhjustatud penalti tõrjuda, aga Lima saatis tagasipõrganud palli ikkagi võrku. Üheksa minutit hiljem lõi Lima kaitsjate vahelt peaga oma teise värava.

Flora oli tabamusele kõige lähemal 26. minutil, kui Getter Saar lõi posti. Avapoolaja lõpus tabasid vastased latti ning teise kolmveerandtunni alguses vormistas Lima oma kaabutriki. Iisraeli naiskonna neljanda värava lõi Horovitz kõigest viis minutit pärast vahetusest sekkumist. Lõppseisu vormistas Nakav ilusa söödumängu järel. Flora teise poolaja parima võimaluse jättis realiseerimata Mari Liis Lillemäe, kes pääses 74. minutil keskelt läbi, kuid sooritas ebaõnnestunud löögi.

Pealelöögid jäid täna Flora poolt vaadates 6:24 (neist raamide vahele 2:10) ja kornerid 3:11.

Kui imet ei juhtu ja miniturniiri võõrustaja, Itaalia meister Juventus ei väärata täna õhtul Luksemburgi Racing Unioni vastu, kohtub Flora pühapäeval lohutusmängus Racing Unioniga ning Kiryat Gat mängib edasipääsu nimel Juventusega.