VAATA JÄRELE: Flora võttis liidrite lahingus Saku üle kindla võidu (galerii!) (0)

Naiste meistriliiga seitsmendas voorus kohtusid tiitlikaitsja Tallinna Flora ning seni täiseduga esikohta hoidnud Saku Sporting. Tiitlikaitsja ei vääratanud ja võttis kindla 4:0 võidu.

Kuuest mängust kuus võitu võtnud Saku edestas oma lähimat jälitajat Florat kahe punktiga. Flora seni ainsaks vääratuseks on Põlvas Lootosega tehtud 0:0 viik.

Kuu aega tagasi, 28. aprillil kohtusid Saku ja Flora karikavõistluste veerandfinaalis. Saku kaitsja Heleri Saar skooris kauglöögist, aga Flora ründaja Kristina Teern tegi kübaratriki, rohesärgid võitsid seega 3:1. Eelmisel laupäeval tuli Flora karikavõitjaks.

Flora asus juba mängu algfaasis juhtima, kui Lisette Tammik skoori avas. Teise poolaja algul lisas Mari Liis Lillemäe teise värava ning loetud minutid enne normaalaja lõppu vormistasid lõpptulemuse Kethy Õunpuu ja teise värava löönud Tammik.