VAATA JÄRELE: Järve välismaalaste ilus koostöö seljatas võimalusi raisanud Tammeka (1)

Esiliiga 4. vooru telemängus sai Kohtla-Järve JK Järve võõrsil 1:0 jagu Tartu JK Tammeka U21-st.

Kohtumise ainsa värava sepistasid Järve välismaalased: 67. minutil andis Duvan Mosqueta Torres keskjoonelt pika söödu Tammeka kaitseliini taha, Yuri Sousa Lima Lellis jooksis kaitsjad üle ja saatis palli madala löögiga väravasse. Tartlastel oli küll nii enne kui ka pärast külaliste tabamust hulgaliselt võimalusi skoori teha, kuid need jäeti kasutamata. Lõpusekunditel jäädi platsile veel ka kümnekesi, kui teise kollase kaardi sai poolajal mängu sekkunud kaitsja Tanel Tammik. Järvel on nüüd liigatabelis kirjas kolm võitu ja kaotus, Tammeka U21-l aga võit ja kolm kaotust.

Eelmise hooajal mängisid klubid omavahel neljal korral. Kolmel korral võttis võidu Tammeka ning korra mängiti 1:1 viiki. Mõlemad tiimid tõusid selleks hooajaks Esiliiga B-st aste kõrgemale, Esiliigasse.

Tartu JK Tammeka U21 - Kohtla-Järve JK Järve 0:1 (0:0)
67. Yuri Sousa Lima Lellis

Hoiatused: 82., 90.+3. Tanel Tammik - 77. Richard Tohver
Eemaldamine: 90.+3. Tanel Tammik
Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 101
Peakohtunik: Viljar Pennert
Abikohtunikud: Ahti Lepp, Andrus Õun

Tammeka: Karl Vaabel, Sander Künnapuu, Daaniel Maanas (46. Tanel Tammik), Ats Toomsalu, Alfred Tammiksaar (46. Mikk Raid), Dominic Laaneots, Markus Kontkar, Erki Mõttus, Kristofer Kaasik (63. Karl Läänelaid), Carl Robert Mägimets (73. Karl Tammeorg), Mart Paul Preiman.
Varus
: Carl Kaiser Kiidjärv, Mikk Raid, Karl Läänelaid, Tanel Tammik, Karl Tammeorg, Raiko Randlahe.

Järve: German Narnitski, Viktor Gussev, Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Denis Lukin, Yuri Sousa Lima Lellis, Gleb Pevtsov, Richard Tohver, Danila Tsõgankov, Raivo Saar (90.+1. Markus Loik), Duvan Mosquera Torres (89. Artur Salmus).
Varus
: Ilja Žukov, German-Guri Lvov, Nikolai Martšuk, Markus Loik, Artur Salmus.

Mängueelsed kommentaarid:

Tammeka treener Marti Pähn: "Püüame samaaegselt tulla toime tiheda mängugraafikuga ning samuti jätkata kodus hea mängupildi ning kolme punktiga. Meil on mängule lühem tee, peaks andma väikse eelise."

Ründaja Mart Paul Preiman: "Eelmisest hooajast meile tuttav vastane. Soovime mängu domineerida ja võtta siit kohtumisest kolm punkti."

Järve treener: "Tammeka on meie jaoks ebamugav vastane. Kodus nad mängivad päris hästi. Usun, et mäng tuleb väga pingeline. Tahame saada sealt mängust maksimumi kätte ja läheme võtma 3 punkti!"

Mängija Nikita Mossin: "Meil oli vähem aega taastumiseks, kuid loodame võidule ja teeme selleks kõike."