VAATA JÄRELE: Kuressaare pani teisel poolajal Vapruse paika (1)

Premium liiga üleminekumängude avalahingus alistas Kuressaare võõrsil 4:1 Pärnu Vapruse.

Kui Vaprus alustas teravamalt ja läks Kristen Saartsi väravast juhtima, siis poolaja lõpus viigistas Kuressaare penaltist. Teisel poolajal löödi veel kolm vastuseta väravat ning saadi kordusmängu eel kätte kindel edu.

Tunamullused liigakaaslased sattusid nüüd uuesti kokku, kuid ühtlasi tähendab see seda, et ka uus hooaeg tuleb veeta erinevates liigades, sest 2020. aasta Premium liigasse pääseb neist vaid üks. Kõrgliigas jätkaja tehakse lõplikult selgeks täpselt nädala pärast Kuressaare kunstmurul. Sellestki mängust näitab otsepilti Soccernet.ee.