VAATA JÄRELE: mõlemal poolajal kaks väravat löönud Elva sai hooaja neljanda võidu (galerii!) (0)

Elva sai Esiliigas hooaja neljanda võidu, kui alistas koduväljakul Ida-Virumaa Alliance'i 4:1. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Elva asus matši 9. minutil juhtima, kui Veiko Kütt sahistas nurgalöögi olukorras. Vaheajale mindi võõrustajate kaheväravalises eduseisus, sest Andre Paju skooris 33. minutil. Paju lõi 56. minutil Elva kolmanda värava ja andis 62. minutil resultatiivse söödu Jasper Reilsoni väravale.

Mihhail Orlov lõi 66. minutil ühe värava Alliance'i kasuks tagasi, kuid enamaks külalised võimelised polnud. Järelejäänud aja jooksul oli rohkem võimalusi võõrustajatel, aga Paju oma kübaratrikki ja Elva viiendat väravat kätte ei saanud.

Elva asub liigatabelis 15 punktiga seitsmendal ja mängu vähem pidanud Alliance 10 punktiga kaheksandal kohal.