VAATA JÄRELE: Paide mängis kaks korda eduseisu maha, aga sai siiski Vaprusest jagu (2)

Paide Linnameeskond mängis kaks korda eduseisu maha, aga Premium liigas võidupunktid kätte, kui koduväljakul alistati Pärnu Vaprus 4:2. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Paide asus mängu 15. minutil juhtima, kui Ebrima Singhateh realiseeris enda teenitud penalti. Vaprus vastas viis minutit hiljem, kui Kristjan Kask suunas Taaniel Usta tsenderduse peaga väravasse. Järgmisel minutil lõi Singhateh 17-18 meetrilt Paide uuesti juhtima.

Vaprus jõudis viigiväravani 74. minutil, kui Virgo Vallik lõpetas soolorünnaku ilusa kauglöögiga. Paidele kolmandale ja neljandale väravale andis resultatiivse söödu, kui 84. minutil sahistas peaga Abdul Razak Yusif ja 90. minutil vahetusest sekkunud Robi Saarma.

Paide asub liigatabelis 40 punktiga neljandal ja Vaprus 8 punktiga kümnendal kohal.

17. augustil kell 18.00 Paide linnastaadionil

Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus 4:2 (2:1)
15. pen., 21. Ebrima Singhateh, 84. Abdul Razak Yusif, 90. Robi Saarma - 20. Kristjan Kask, 74. Virgo Vallik

Väravasöödud: 15. x, 21. Bubacarr Tambedou, 84., 90. Andre Frolov - 20. Taaniel Usta, 74. x
Hoiatused: 14. Reno Mark, 43. Uku Kõrre, 59. Sander Sinilaid, 63. Magnus Villota
Mänguolud: +26, pilves ilm, muruväljak heas seisukorras